Telefon

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Üniversite Taşıma

Üniversite Taşımacılığı

Türkiye’ nin ve dünyanın farklı yerlerinde taşımacılık hizmetleri vermeye devam eden Oruçoğlu Nakliyat üniversite taşımacılığının zor ve bir günde gerçekleşebilecek bir taşımacılık hizmeti olmadığını belirtmekte. Bu zor ve meşakkatli dönem içerisinde öncelikle hangi bölümlerin taşınması gerektiğine üniversite yönetimi ile birlikte karar veren ekibimiz paketleme için ayrı bir gün tayin etmektedir. Tüm ekipmanları ile paketleme günü üniversiteye gelen profesyonel paketleme ekibimiz, en kısa süre içerisinde, kaliteli ve üstün performans göstererek paketleme işlemlerini tamamlamaktadır. Kullanılan paket malzemeleri hassasiyetle seçilmiş malzemeler olup eşyaların çarpma, sürtme gibi durumlardan etkilenmesini engellemektedir.

Üniversite Taşıma Aşamaları

Üniversite bölüm bölüm taşınan bir eğitim alanıdır. Kurumsal bir taşımacılık gerektiren üniversite eşyaları taşınırken denetmen ekibi ile birlikte çalışılmaktadır. Bu sayede kayıp ve zararlar önlenmektedir. Firmamız taşımak için paketlediği her ürünü ayrı bir yere koyarak üzerlerine ne olduklarını yazar. Sonrasında malzemelerin her biri ayrı ayrı sigortalanır. Bu sayede oluşabilecek bir zarar sonrası sigorta şirketi devreye girer. Malzemeler araçlara indirilme sıralarına göre yüklenir. En önce hangi malzemenin indirilmesi gerekiyorsa en son yüklenir. İtina ile araca yüklenen malzemeler yeni üniversite binasına doğru yola çıkar.

Üniversite Taşımacılığında Fiyat Nedir?

Oruçoğlu Nakliyat firması üniversite taşımacılığında da diğer nakliyat işlerinde olduğu gibi gereksiz ücretlerden kaçınmaktadır. Sizin ödemeniz gereken kısım sadece nakil işlemi için olandır. Geri kalan işlemlerin hepsi ücretsiz olarak gerçekleştirilir. Firmamıza ödeyeceğiniz nakil ücreti ne sizi ne de cebinizi üzmez. Çünkü bizim için sizin memnuniyetiniz ve güler yüzünüz paradan önce gelir.

Üniversite yerleştirme İşlemler

Nakil işlemleri tamamlandıktan sonra eşyaların birer birer indirilip yerleştirilmesi için yine uzman ekibimiz kolları sıvar. İşinin ehli, konusunda eğitim almış ve yorulmak nedir bilmeyen ekibimiz üniversiteyi yerleştirir ve montajı yapılması gereken tüm malzemelerinizin montajını yapar. Yerleştirme işlemlerinden sonra diğer binada kalan malzemeler önem sırasına göre taşınmaya devam eder. Tüm taşıma işlemleri sigorta işlemleri ile Oruçoğlu güvencesi altında yapılır. Güven içinde taşınan tüm malzemeleriniz taşınma ve yerleştirme işlemleri gerçekleştirildikten sonra sigortaları sona erer.