Telefon

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Piyano Taşımacılığı

Piyano Taşıma

Profesyonel bir taşımacılık hizmeti almak isteyen müşterilerimizi Oruçoğlu Nakliyat firmamız ile görüşmeye davet ediyoruz. Firmamız her türlü taşımacılıkta olduğu gibi piyano taşımacılığında da kaliteli ve uzman ekipleri ile çalışmaktadır. Piyano taşımacılığı gerçek bir eğitim ve deneyim gerektiren bir iştir. Bazen ağırlıkları yüz kilonun bile üzerine çıkabilen piyano modellerinin taşınması oldukça zordur. Piyanonuzun iyi bir şekilde taşınmasını sağlamak için teknik donanım şarttır. Firmamız bu konuda size garanti vermektedir. Piyano taşıma işlerinizde piyanonuza zarar gelmesi imkansız hale getirilerek verilen hizmetlerimizden memnun kalacağınızı garanti ederiz.

Modellerine Göre Piyano Taşımacılığı

Her piyanonun modeli ve demontajı farklıdır. Bazı piyanolar hiç sökülemezken bazıları modüler tarzda üretilirler. Bu nedenle piyano konusunda eğitim almış ve paketlemesi konusunda profesyonelleşmiş ekibimiz öncelikle piyanonuzun modeline bakar. Sökülebilen parçalarını söker ve paketleme işlemlerini gerçekleştirir. Taşınacak piyano yüksek bir katta bulunuyorsa asansör veya kızaklı taşımacılık sistemi kullanılır. Firmamız piyanonuzun modeli ne olursa olsun piyanonuzu profesyonel bir şekilde istenen adrese kadar taşır.

Piyano Taşıma ve Paketleme Aşamaları

İlk etapta piyanonuz demonte edilerek paketleme işlemleri gerçekleştirilir. Taşınmaya uygun bir hale getirilen piyanonuz modeline göre paketlendiği için muhtemel zarar ve zedelenmelerin önüne geçilir. Genellikle her türlü piyano modelinde kullanılan taşımacılık yöntemi askılı kızak sistemidir. Bu sayede hem çevreye hem de piyanoya zarar gelmesi engellenir. Piyanonuz modeli ve büyüklüğüne göre tercih edilmiş olan nakil aracımıza itinalı bir şekilde yerleştirilir. Taşıma işlemi gerçekleştirilirken piyanonuza hiç bir zarar gelmez.

Piyano Taşımacılığında Ekspertiz ve Sigorta

Oruçoğlu Nakliyat piyano taşımada ekspertiz hizmetlerini yine ücretsiz olarak vermektedir. Bu sayede piyano modeli, sökülebilme ve gerekli paketleme malzemeleri kullanılır. Gerekli olan nakil aracının tespiti sağlanır. Piyano paketlenmeye başladığında sözleşme ve sigorta işlemleri başlatılır. Sigortası yapılan piyanonuzun başına herhangi bir problem gelirse firmamız ve sigorta şirketi bizzat ilgilenir ve zararınızı karşılar. İstediğiniz yerden hassasiyet içinde alınan piyanonuz, yine üstün hizmet kalitesi ve yüksek hassasiyet içerisinde istediğiniz yere nakledilir. Kurulum ve yerleştirme işlemlerinin hepsini firmamız deneyimli elemanları eli ile gerçekleştirmektedir.