Telefon

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Okul Taşıma

Okul Taşıma

Okul taşıma işlemi kurumsal bir taşımacılık olup, yeterince itina ve güven sağlanmadığı zaman büyük problemlere yol açabilir. Bir evrak ya da bir malzemenin kaybolması demek, devlete hesap vermek anlamına gelir. Bu nedenle Oruçoğlu Nakliyat firması olarak okul taşımacılığında öncü bir firma olduğumuzu gururla belirtmek isteriz. Okul taşımacılığı esnasında hassasiyet ve güven içinde çalışan ekibimiz hiç bir şeye zarar gelmemesi için üstün çaba harcamaktadır. Gerekli görüldüğü hallerde taşıma ve paketleme esnasında denetmen veya denetmen grubu ile çalışılmaktadır.

 

Okul Taşıma İşlemi Aşamaları

Okul taşıma işleminde firmamızdan fiyat teklifi alarak sözleşmeyi sağlayabilirsiniz. Sonrasında sizden alınan randevuya göre firmamız ücretsiz ekspertiz formenimizi göndererek taşınacaklar listesini çıkarır. Bu liste ağır, hafif, önemli, büyük ve küçük sıralarına göre düzenlenir. Yapılan listeye göre hazırlanan araçlarımız ile genellikle en uygun zaman olan hafta sonları taşıma işlemi gerçekleştirilir. Taşıma işlemini gerçekleştirebilmek için özel paketleme malzemeleri kullanılır. Bu sayede hiç bir malzeme zarar görmez. Malzemelerin paketlenmesinin ardından taşınacaklar listesi içindeki her şey sigortalanır. Bu sayede kayıpların ve zayiatın önüne geçilmiş olunur.

Okul Nakil İşlemleri

Nakli sağlanan malzemeler yine Oruçoğlu Nakliyat firması elemanları tarafından itina ile araçlardan indirilir ve yeni okula yerleştirilir. Özel ve ince hesap gerektiren malzemeler okul ekibi tarafından yerleştirilirken, diğer eşyalar ekibimiz tarafından yerleştirilir ve montajları yapılır. Sıra, tahta gibi malzemeler çarpma ve sürtmeye maruz kalmadan bina içine yerleştirilir. Yerleştirme işlemleri tamamlanan eşyalarınızın sigortası da burada sona erer.

Nakil İşlemini Sağlayan Oruçoğlu Elemanları

Firma elemanlarımız son derece güvenilir, işinin ehli, eğitim almış elemanlardır. Bizim için bir aile kadar kıymetli olan elemanlarımız firmamızı kendi işyeri, eşyalarınızı kendi eşyaları gibi görür. Bu nedenle sadakat ve güven içinde yirmi yılı aşkın bir süredir birlikte çalışmayı sürdürmekteyiz. Depo elemanlarımız depolarımızda saklamaya karar verdiğiniz eşyalara gözü gibi bakar. Firma nakil araçlarının şoförleri uzun ve geniş araç ehliyetine sahip, deneyimli, gece sürüş, ilk yardım gibi eğitim ve testlerden geçmiş elemanlardır. Firmamızın önceliği siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir