Telefon

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma

Kurumsal taşıma kamu ve özel organizasyon malzemelerinin bir yerden başka bir yere üstün güvenlik önlemleri içinde taşınması demektir. Evden eve nakliyatta olduğundan farklı olarak büyük çaplı taşıma sistemi olan kurumsal taşıma Oruçoğlu Nakliyat firmamız tarafından denetmen heyeti gözetimi altında gerçekleştirilmektedir. Nakliye işleminin büyüklüğüne göre tek denetmen veya denetmen grubu tercih edilmektedir. Kurumsal taşımacılıkta nakliyesi gerçekleşecek olan evrak, kasa ve benzeri önemli eşyaların kötü niyetli kişilerin eline geçmesine engel olmak için denetmenlere büyük iş düşmektedir. Nitekim sağlık, banka, eğitim gibi sektörlerin nakliyesi kurumsal taşımacılık gerektirir.

Kurumsal Taşımada Ekspertiz Hizmetleri

Oruçoğlu nakliyat kurumsal taşıma işlerinizde ekspertiz hizmetini zorunlu tutmaktadır. Paketlenecek eşyaların gruplandırılması, önem derecesine göre paketlenmesi için bu gereklidir. Paketleme ve taşıma konusunda uzman ekiplerimiz taşıma işleminin yapılacağı gün gelerek paketleme işlemlerini gerçekleştirir. Taşınacak eşyalar hassasiyet içerisinde nakil aracına yerleştirilir. Nakil aracına yüklenme işlemi gerçekleştirilmeden önce taşınacak eşyalar tek tek sigorta kapsamına alınır. Sigortalanan eşyalar nakil aracına yüklenir ve yeni binaya taşıma işlemi gerçekleştirilir.

Kurumsal Taşımada Gruplandırma

Firmamız kurumsal taşımacılıkta iki grup olarak çalışmaktadır. Bunlardan biri kamu kurum ve kuruluşlarının taşınma işlemleri, diğeri ise şirket, ofis, holding gibi kuruluşların taşınma işlemleridir. Her iki taşıma işleminde de firmamız üstün kaliteli hizmet ve güvenli taşıma sözü vererek çalışmaktadır. Ağır ve değerli eşyalarınız zarar görmesin diye kaldıraçlı araçlar ile taşınarak nakil aracına yüklenmektedir. Gerekli görüldüğü hallerde nakil aracına yüklenmeden kaldıraçlı araçlarımız ile istenilen yere kadar taşınmaktadır.

Kurumsal Taşımada Hizmet Kalitesi Nasıl Sağlanıyor?

Oruçoğlu Nakliyat firması olarak kurumsal taşıma hizmetinde üstün kalite sağlayabilmek için bireysel değil takım olarak çalışma yapmaktayız. Kurumsal taşımacılıkta her şeyden önce güven gelir. Firmamız bu güveni müşterilerine sağlayabilmek için taşıma işleminden önce taşıyacağı her türlü eşyanın sigortasını Oruçoğlu Nakliyat güvencesi ile gerçekleştirmektedir. Böylelikle uğrayabileceğiniz her türlü zarar sigorta şirketleri tarafından karşılanacaktır. Firma olarak yaptığımız taşıma işlemlerinin genelinde deneyimli ve eğitim almış elemanlar ile çalışmaktayız. Nakliyesi sağlanan malzemelerinizi üstü kapalı araçlar ile istediğiniz yere indirip yerleştirme ve montaj işlerini yine biz yapmaktayız.