Telefon

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Kongre Taşıma

Kongre Taşımacılığı

Yirmi yılı aşkın bir tecrübe, bilgi ve donanım ile Oruçoğlu Nakliyat güvenli bir taşıma hizmeti sağlamaktadır. Taşımacılık ve paketleme konusunda uzmanlaşmış, eğitim almış personelimiz her türlü taşımacılık işlerinizde hizmetinizdedir. Taşımacılık işlemleri maksimum güvenli, modern ve kullanım amacına yatkın araçlar ile gerçekleştirilmektedir. Firmamız tüm elemanlarına psikoteknik değerlendirme, mesleki yeterlilik, temel ilk yardım, yangınla ve yorgunlukla mücadele, emniyetli sürüş, gece sürüş eğitimi vermektedir. Nakli sağlanacak malzemelerinizin tespiti, kullanılacak aracın tespiti ve ne kadar paketleme malzemesi kullanılacağının tespiti için kongre merkezine ekspertiz hizmeti sağlanmaktadır.

 

Kongre Taşımacılığında Paketleme ve Yükleme

Oruçoğlu Nakliyat kongre taşımacılığında hassas ve zedelenmesi kolay olan malzemelerde farklı ve dayanıklı paketleme malzemeleri ile paketlemektedir. Paketleme ve söküm işlemleri tamamlandıktan sonra yükleme işlemi başlıyor. Listelenen ve sigortalanan tüm malzemeler araca sarsılma ve çarpma olmadan, nakil anında sıkıntı yaşanmayacak şekilde yüklenir. Yükleme işlemi üstü kapalı araçlara yapılmaktadır. Bu sayede oluşabilecek doğal olaylardan da zarar görülmesinin önüne geçiliyor. Nakil anında, paketleme ve yerleştirme anında meydana gelen bir zarardan sigorta şirketi sorumlu olmaktadır.

Oruçoğlu Nakliyat Kongre Taşıma İşlemleri

Kongre taşımacılığı oldukça zor ve meşakkatli bir iştir. Koltukların sökülmesi ve taşınması, stand taşınması, yönetim ve bildiri masalarının taşınması zaman gerektirir. Bu esnada keşif için gelen ekibimiz taşıma konusunda bir plan oluşturur. Kongre merkezi yönetiminin de onayından sonra istenilen bir gün içerisinde taşıma işlemi gerçekleştirilir. Taşıması yapılan tüm malzemeler nakil yerine götürüldükten sonra yine Oruçoğlu Nakliyat montaj elemanları tarafından yerleştirilir ve montajı sağlanır. Firmamız her türlü taşımacılık işlemlerinizde ücretsiz ekspertiz, montaj, demontaj, sigorta, taşımacılık ve yerleştirme hizmetleri vermektedir.

Oruçoğlu Nakliyat Kongre Taşımacılık Fiyatları

Firmamız tüm nakil ve depolama işlemlerinde üstün kalite ve güvenli taşımacılık hizmetleri vermektedir. Buna rağmen firma fiyatlarımız son derece makul, müşterilerimizin cebini üzmeyecek şekilde hazırlanmıştır. Siz de taşımacılık işlemleriniz için firmamızın web sitesini ziyaret ederek fiyat teklifi alabilirsiniz. Hizmet kalitemizi ve aldığımız referansları sitemizde daha iyi görebilir, bizi detaylı araştırabilirsiniz. Bizim için her şeyden önce müşteri memnuniyeti esastır.