Telefon

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Kamusal Taşıma

Kamusal Taşıma

Evden eve nakliyat, kurumsal taşımacılık, holdin, hastane, banka ve bankamatik taşımacılığı konusunda olduğu gibi kamusal taşımada da profesyonel olarak hizmet veren Oruçoğlu Nakliyat firması yaptığı nakil işlerinde müşterilerinin güvenini ve memnuniyetini her daim ön planda tutar. Kamusal alanda hizmet veren firmanızın nakil işlemlerini gerçekleştirmek için nakliyat şirketimizi telefon ile arayarak veya web sitesinden ziyaret ederek fiyat teklifi alabilir, tüm detayları öğrenebilirsiniz. Yaptığımız tüm nakliyat işlerinde ücretsiz ekspertiz, paketleme, taşıma, demontaj, montaj ve yeni binaya yerleştirme işlemlerimiz ücretsiz olarak gerçekleştirilir.

 

Kamusal Taşıma Tespit ve Keşif

Oruçoğlu Nakliyat kamusal taşımacılık hizmetini vermeden önce keşif için gönderdiği formen ile eşyalarınızın çokluğuna, ağırlığına ve boyutlarına bakar. Bu sayede kamusal alanda hizmet veren firmanız için uygun nakil aracı hazırlanır. Araç filomuzdaki tüm nakil araçlarımız sigortalı, modern ve üstü kapalı araçlardır. Tespitin hemen arkasından konusunda uzmanlaşmış, deneyimli paketleme ekibimiz firmanıza gelerek paketleme işlemlerine başlar. Yapılan paketlemeler sağlam ve sıkı olarak gerçekleştirilir. Hassas cihazlar özel malzemeler ile sarılarak diğer eşyalardan ayrı yüklenir. Yükleme öncesinde taşınacak tüm eşyalar sigorta işlemine tabi tutulur.

Kamusal Taşıma Nakil İşlemleri

Firmamız kamusal taşıma işlemlerini gerçekleştirirken, eğitimli elemanlarından yardım alır. Firmamız hiç bir elemanına karşı farklı ve sert tavırlar takınmaz. Bu nedenle elemanlarımız nakliye şirketimizi kendi şirketleri gibi, taşınacak eşyaları kendi eşyaları gibi görerek hareket eder. Karşılıklı güven ve saygı içerisinde yapılan yükleme ve nakil işlemleri diğer binaya kadar güven içinde yapılır. Eşyaların binaya indirilmesi, paketlemelerin açılması ve eşyaların tekrar yerleştirilmesi yine elemanlarımız tarafından gerçekleştirilir. Firmamız sizi her türlü aşamadan haberdar etmekte. Hatta isterseniz araçta siz de bulunabilirsiniz.

Oruçoğlu Nakliyat elemanları

Firmamızın elemanları paketleme, taşıma ve nakil konusunda eğitim almış, deneyimli ve uzman elemanlardır. Yaptıkları her işi hakkı ile yapan elemanlarımız yorulmak, uykusuzluk gibi kavramları çalışma esnasında arka plana atabilen psikoteknik testlerden geçmiş elemanlardır. Araç ehliyeti olan nakil aracı şoförlerimiz gece sürüş, yangın ve ilk yardım eğitimlerini almışlardır. Yapılan tüm nakil işlemleri yasal ve sertifikalı olarak gerçekleştirilmektedir.