Telefon

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Holding Taşıma

Holding Taşıma

Oruçoğlu Nakliyat firması olarak holding taşıma konusunda oldukça yüksek deneyimlere sahibiz. Büyüyen ve gelişen holdinginizi yeni binalara taşırken, eskiyen holding binanızı değiştirip yeni binaya yerleşirken firmamızdan üstün hizmet kalitesinde yardım alabilirsiniz. İşleriniz aksamadan, sizi sıkıntıya sokmadan yapılan nakil işlemleri istenilen sürede, verilen söz dahilinde yerine getirilir. Taşınmasına karar verdiğiniz holdinginiz için öncelikle web sitemizi ziyaret ederek fiyat teklifi alabilirsiniz. İsterseniz firmamızı telefon ile arayarak detaylı bilgileri telefon operatörlerimizden de alabilirsiniz. Firmamız gerekli tüm işlemleri size sırası ve detayları ile anlatacaktır.

Holding Taşımada Anlaşma Sonrası

Oruçoğlu Nakliyat firmamız ile holding taşımacılığı konusunda anlaşmaya vardığınızda, firmamız size işinde uzman bir ekspertiz formeni gönderiyor. Bu işlem sizden alınan randevu ile gerçekleştiriliyor. Holding yöneticisi ile birlikte yapılan eşya tespiti, ağırlık ve büyüklüklerine göre sıralanıyor. Sonrasında ihtiyacınız olan araç temin ediliyor. Nakliyat araçlarımız en son teknoloji ile üretilmiş üstü kapalı araçlardır. Ekspertiz hizmetinden sonra nakil için randevu alınıp, neyin nasıl yapılacağı konusunda firmaya bilgi veriliyor. Ortak kararlardan sonra taşıma işlemi için paketleme uzmanları ziyaretinize geliyor.

Holding Paketleme ve Sigorta

Holding malzemeleriniz gerekli ve yeterli derecede paket malzemesi kullanılarak, hiç bir masraftan kaçınılmadan, sağlam ve zarar görmesi engellenecek şekilde paketleniyor. Bilgisayar gibi hassas cihazlarınız için özel paketleme malzemeleri kullanılıyor. Çelik kasa ve ağırlığı yoğun olan diğer eşyalar kaldıraçlı araçlar ile nakil aracına yükleniyor. Geri kalan malzemeler paketleme elemanları tarafından araca yükleniyor. Yükleme tamamlanmadan sigorta işlemleri gerçekleştiriliyor. Eşyalarınıza gelebilecek herhangi bir zarar karşısında sigorta şirketleri sorumlu oluyor. Böylelikle değerli müşterilerimizin içi rahat ediyor.

Nakil ve Yerleştirme İşlemleri

Eşyaların nakil olmasının ardından firmamızın uzman paketleme elemanları eşyaları yeni holding binasına taşıyor. Taşınan eşyalar itinalı bir şekilde paketlerinden çıkartılıp, firmanın istediği yerlere yerleştiriyor. Montajı yapılması gereken malzemeler firma elemanlarımız tarafından monte ediliyor. Tüm bu işlemler yapılırken müşterilerimizden herhangi bir ücret talebinde bulunulmuyor. Oruçoğlu Nakliyat olarak holding taşımacılığınız için astronomik fiyatlar değil, hakkımız olduğu kadar fiyat teklifi sunuyoruz.