Telefon

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Fuar Taşıma

Fuar Taşıma

Oruçoğlu Nakliyat her daim kaliteli ve güvenilir taşımacılığı ile anılan bir şirkettir. Bu bağlamda fuar taşımacılığı yapan firmamız taşınacak malzemeleriniz ne olursa olsun sigortalamadan taşıma işlemi gerçekleştirmemektedir. Fuar malzemelerinizi ister fuar alanından depoya, isterseniz de depodan fuar alanına itina ile güven içinde taşır. Eşyalarınızın paketlenme, demontaj ve montaj işlemlerinden tamamen firmamız sorumludur. Taşıma işlemleri için firmamız ile görüşme yaptığınızda firmamızdan size yönlendirilen ekspertiz ekibimiz eşya tespitinde bulunur. Bu sayede yüklenmesi gereken araç tanımlanır. Araçlarımızın üstü kapalı olduğundan kötü hava şartlarında dahi taşımacılık işlemleri güvenli bir şekilde gerçekleştirilir.

Fuar Alanı Demontaj ve Paketleme

Fuar alanından alınacak olan eşyalarınızın demontaj işlemleri gerçekleştirildikten sonra kırılmalarını ve çarpmalardan kaynaklanan zararları engellemek için kalın karton koliler ve silikonlu naylonlar ile sarılır. Üstün hizmet kalitesi ile paketleme işlemleri tamamlanan fuar malzemeleriniz istediğiniz yere nakil için araca düzgün ve sarsılmaları önleyecek şekilde istiflenir. Yolculuk boyunca sigortalı olan eşyalarınıza gelebilecek her türlü zarardan sigorta şirketi sorumlu olur. Bu sayede gözünüz arkada kalmaz ve zarara uğramazsınız. Kaliteli ve son model olan nakil araçlarımız ile taşınan eşyalarınız isterseniz depolarımızda da bekletilebilir. Fuar taşımacılığı şehir içi olabildiği gibi şehirlerarası da gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Oruçoğlu Nakliyat firması olarak fuar taşımacılığında yurt dışı hizmeti de vermektedir.

Fuar Taşımacılığında Keşif ve Montaj

Taşımacılık işlemleri gerçekleştirilen eşyalarınız yerleştirilecekleri yerin tespitinden sonra montaj ve yerleştirme işlemleri için araçlardan indirilir. Daha sonra size kaliteli hizmet vermek için çalışan ekibimiz eşyaların paketlerini açarak yerleştirir ve gerekli yerlere montajını sağlar. Fuar malzemeleriniz hassas, makine veya elektronik malzeme olabilir. Tüm bu malzemelerin taşınması için sertifika sahibi olan firmamız fuar taşımacılığında eğitimli ve deneyimli, kalifiye elemanlar çalıştırmaktadır.

Fuar Taşımacılığı Fiyatları

Diğer tüm taşıma işlemlerinde olduğu gibi fuar taşımacılığında da firmamız müşterilerimizi üzmeyecek fiyat aralıkları ile çalışmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışı ile tüm nakil işlemlerinizi gerçekleştiren Oruçoğlu siz değerli müşterilerinin güler yüzü ve dostluğu iççin çabalamaktadır. Firmamız fabrika ve banka taşımacılığı da yapmaktadır.