Telefon

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Fabrika Taşıma

Fabrika Taşımacılığı

Taşımacılık sektörünün öncü firmalarından biri olan Oruçoğlu Nakliyat olarak fabrika taşıma işinizi, işlerinizi aksatmadan, zarar uğramanızı engelleyecek şekilde gerçekleştiriyoruz. Konusunda eğitimli ve deneyimli, uzman personellerimiz aracılığı ile çalışmalarını sürdüren firmamız fabrika taşıma işlemlerinin her aşamasını sigorta kapsamında yapmaktadır. Bu sayede fabrikanızın bütün alet edevatları güvence altında paketlenip araçlarımıza yüklenmektedir. Büyük bir itina ile gerçekleştirilen taşıma işlemleri fabrikanın farklı bölümlerinde bulunan malzemelerin farklı kategoriler altında listelenmesi ile yapılmaktadır. Bu sayede çıkabilecek karışıklıkların önüne geçilerek kaybolacak zamanın da önüne geçilmiş oluyor.

Fabrika Taşımada Paketleme ve Ekspertiz Hizmetleri

Oruçoğlu Nakliyat firması olarak fabrika taşıma işlerinizde müşterilerimizin isteğine bırakmadan ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Fabrikanızı ziyaret eden ekspertiz ekibimiz taşınacak malzemelerin bir listesini çıkarır ve hangi araca ihtiyacımız olduğunu tespit eder. Sonrasında gelen iki etüt elemanı yapılacak işlemleri fabrika sahiplerine sırası ile anlatır. Müşterilerimizin de memnun kalması halinde fabrikanın üretimi aksatmadan taşınması için randevulaşılır. Paketleme işlemleri makine ve malzemelerin çizilme, bozulma, çarpma gibi durumlardan etkilenmesini önleyecek şekilde yapılır. Paket malzemeleri kalın karton, boncuklu naylon, sanayi tipi streç film, kalın ve kopması imkansız ambalaj ipi, graff kağıdı gibi malzemelerdir.

Fabrika Nakil İşlemi ve Sigorta

Firmamız fabrikanızın naklini sağlamadan önce daha paketleme esnasında nakli sağlanacak eşyaları sigorta altında güvenceye alıyor. Daha sonra araçlarımıza yüklenen eşyalardan makine ve sarsıntıdan etkilenecek olanları araç içine monte ediliyor. Montaj sonrasında makine ve diğer malzemeleriniz güvenli bir şekilde taşınıyor. Sıfır hasar ile ekonomik bir şekilde sağlanan taşıma işleminin ardından yine ücretsiz olarak montaj ve yerleştirme hizmetlerini firmamızın uzman ekibi gerçekleştiriyor.

Oruçoğlu Nakliyat Fabrika Taşıma Fiyatları

Sertifikalı ve yasal taşımacılık işlemi yapan firmamızın ilk hedefi paradan önce müşterilerimizin memnuniyeti ve kayıp yaşamaması. Yaşanabilecek herhangi bir zarar karşısında firmamız gereken ödemeleri yapmaktadır. Taşıma ve nakil işlemleri için talep edilen cüzi fiyata ekspertiz, sigorta, paketleme, montaj ve demontaj gibi işlemler dahil değildir. Bu işlemler tamamen ücretsizdir. Firmamız müşterilerimize zahmet vermeden uygun fiyatlar ile taşıma işlemlerini gerçekleştirmektedir