Telefon

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Depo Taşıma

Depo Taşıma

Şehirler arası ve şehir içi taşımacılıkta kendisini en iyi şekilde kanıtlamış olan Oruçoğlu Nakliyat depo taşımacılığında da üstün hizmet kalitesi ile müşterilerini gönlünde yer etmeyi başarmıştır. Firmamız ülkemizde gerçekleştirilmesi zor olan ve genellikle tercih edilmeyen depo taşımacılığında son derece titiz çalışmaktadır. Taşımak istediğiniz depo malzemeleriniz sayım ve tartma işlemleri sonrasında aracımıza yüklenmekte ve nakli sağlanmaktadır. Büyük ve kurumsal şirketlere de hizmet veren firmamız depo nakliyatında önemli sayılabilecek derecede depo taşımacılığı hizmeti vermiştir.

Oruçoğlu Nakliyat Depo Taşımacılığı

Birçok firmanın aksine kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen Oruçoğlu Nakliyat depo taşımacılığı yaparken konusunda uzman ekipleri ile çalışmayı tercih etmektedir. Böylelikle çizilme ve çarpma gibi sorunların önüne geçilmekte. Ayrıca paketleme işlemleri esnasında kullanılan özel paketleme malzemeleri bu tür sorunları tamamen engelleyerek malzemelerinizin zarar görmesini engellemektedir. Depo taşımacılığından da yine müşterimiz isterse ücretsiz ekspertiz hizmetlerimizden yararlanabilir. Malzemenin yoğunluğu ve ağırlığına göre hazırlanan araçlarımızda güvenle taşınan depo malzemeleriniz, istenilen yere sorunsuz bir şekilde nakledilir.

Oruçoğlu Depo Taşımacılığı Fiyatları

Firmamız depo taşımacılığında müşterilerimizin canını sımayacak fiyatlar ile çalışmaktadır. Depo eşyalarınızın sayımı, paketlenmesi, sigortalanması gibi işlemlerin hepsi ücretsiz olup nakli sağlanana kadar firmamızın güvencesi altındadır. Depo nakliyat hizmetimizden faydalanmak isteyen müşterilerimiz sitemizdeki telefon numaralarımızdan veya hızlı mesaj bölümünden operatör yardımı alabilirler.

Depo Nakliyatında Kullanılan Araçlar

Depo nakliyatı esnasında kullanılacak olan aracın önemi büyüktür. Firmamız bu konuya büyük önem vermektedir. Zira taşınacak olan eşya ne olursa olsun öncelik müşterilerimizin firmamızdan tekrar hizmet talep etmesini sağlamaktır. Ekspertizimizin tespitleri ve hazırladığı listeye göre eşyalarınız için uygun olan araç hazırlanır. Taşıma işleminde hava, kara veya deniz taşıma yollarından uygun olanı tercih edilir. Firmamız sadece şehirlerarası değil, ülkeler arası da hizmet vermektedir. Bu nedenle nerede olursanız olun bizden hizmet almak için irtibata geçebilirsiniz. Firmamız ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz sitemizi ziyaret edebilir referanslarımızı inceleyebilirsiniz. Depo ve diğer taşıma işlemleriniz için güvenli, yasal yollar ile çalışan firmamızı tercih edebilirsiniz.