Telefon

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Bankamatik Taşıma

Bankamatik Taşıma

1982 yılında ilk defa İşbankası’ nın kullanımı ile ülkemize giren ATM’ ler paraya kolay erişebilmenin en iyi yolu. Direkt olarak bankaya gitmeden para çekmeyi, para yatırmayı ve para göndermeyi sağlayan bankamatikleri bulunduğu yerden başka bir yere taşımak da artık son derece kolay. Oruçoğlu Nakliyat bankamatik taşımacılığında da en çok güvenebileceğiniz taşıma firması. İster şehir içinde olsun, isterseniz şehirlerarası olsun ATM cihazınız liftli araçlar ile kaldırılıp, özen gösterilerek, zarar görmesi engellenerek taşınıyor. Gönderilmek istenen yere sorunsuz bir şekilde ulaştırılan ATM cihazlarınız da diğer taşıma işlemlerinde olduğu gibi araca yüklenirken sigorta kapsamına alınıyor.

Bankamatik Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Bankamatik ağır bir malzeme olduğu için kaldırılması ve yüklenmesi zordur. Bu nedenle araca yüklenirken kaldıraçlı araç kullanılır. Araca yüklenen cihaz hareket etmeyecek bir şekilde yerleştirilir. Uzun yolculuk yapacak olan ATM cihazları farklı araçlara yüklenir. Malzemenin ağırlığından dolayı ATM’ nin yerleştirildiği taşıma aracı nakil esnasında yavaş hareket etmek zorundadır.

Oruçoğlu Bankamatik Taşımacılığı

Oruçoğlu Nakliyat firması bankamatik taşımacılığında istediğiniz özeni gösteren ender firmalardan bir tanesidir. Evden eve nakliyat, banka taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, ofis ve fuar taşımacılığı da yapan firmamızın tek hedefi müşterilerinin memnuniyetidir. Yapılan işin düzgün ve yeterli yapılması sonrasında müşterilerimizin teşekkürü firmamız için en büyük nimettir. Bankamatik taşımacılığında cihazın doğal olaylardan zarar görmesini engellemek için üstü kapalı araçlar kullanılır. Taşıma işlemi için aracı kullanmakta uzmanlaşmış, deneyimli personellerimiz görev almaktadır.

Yükleme ve İndirme İşlemleri Nasıl Yapılıyor?

Yükleme ve indirme işlemleri için iki ayrı araç yerine tek araç kullanılıyor. Kaldırma ve indirme özelliği olan liftli araçlarımız, ATM cihazınızı istediğiniz yerden kaldırıyor, ne kadar uzak olursa olsun nakledileceği yere kadar taşıyor ve ikinci bir araca gerek kalmadan aynı aracın kolları ile olması gereken yere indiriyor. Tüm bu işlemler için sadece bir kere nakil ücreti ödüyorsunuz. Geri kalan tüm işlemler ücretsizdir ve firmamız tüm bu zaman dilimi boyunca size yardımcı olmaya devam etmektedir. Cihazınızın ek donanımları da taşıma standartlarına uygun olarak nakledilmektedir .