Telefon

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Banka Taşıma

Banka Taşıma

Oruçoğlu Nakliyat firması olarak banka taşıma işlemlerinizi de en güvenli şekilde sağlıyoruz. Firmamız taşıma işlemlerinizi şehir içi ve şehirlerarası olarak gerçekleştirmektedir. Taşımaya karar verdiğiniz bankanızın eşyalarını tespit etmek amacı ile firmamız tarafından ekspertiz hizmeti verilir. Eşyaların tespitinden sonra tekrar iki formen elemanımız bankanıza gönderilerek etüt işlemi yapılır. Etüt işlemini beğenmeniz halinde taşıma için sözleşme yapılır. Sözleşmenin ardından taşıma günü için randevu alınır. Taşıma işlemi genellikle bankanın çalışma sistemine zarar vermemek açısından hafta sonu yapılır.

 

Banka Taşımacılığı Paketleme

Oruçoğlu Nakliyat firmamız banka taşımacılığında bilgisayarları pet graft kağıtlar ile sararken diğer eşyaların çizilme ve ezilme gibi sorunlarını ortadan kaldırmak için köpüklü naylonlara sarılır.  Çelik kasa gibi ağır ve zarar görmesi muhtemel olan malzemeler liftli araçlar ile taşınır. Banka malzemelerinizin zarar görmemesi için paketleme işleminde ustalaşmış, uzman ekiplerimiz görev alır. Nakliyat firmamız bankanızı taşırken büyük itina gösterir. Bunun kanıtı olarak sözleşmenin ardından taşıma işlemleri gerçekleştirilirken geniş kapsamlı sigorta işlemleri başlatılır. Böylece uğrayacağınız herhangi bir zarar karşısında sorumluluk ne bankada ne de firmamızda kalır. Müşterilerimizin ilk muhatabı sigorta şirketleri olur.

Oruçoğlu Nakliyat Banka Taşımacılığı

Banka taşımacılığı zor ve aşırı sorumluluk gerektiren bir işlemdir. Bu nedenle firmamız bu konuda uzman ve deneyimli ekipler ile çalışmaktadır. Her şeyin plan ve programı taşıma işlemlerinden önce yapılır. Bir plan üzerine oturtulan taşıma işlemi banka sahiplerinin de onayı ile istenilen günde taşınır. Taşıma günü banka yetkilileri taşıma elemanları ile değil direkt olarak firma sahibi ile muhatap olur. Firmamızın değer verdiği müşterileri olarak sizler de güven içinde bankanızı taşıyabilirsiniz.

Oruçoğlu Nakliyat Başka Ne Taşır?

Firmamız bankanızı komple taşıdığı gibi isteğiniz dahilinde sadece ATM, bilgi işlem sistemi dağıtımı, şube taşımacılığı, UPS taşımaları, kırtasiye ve mobilya taşıma, banka malzemeleri dağıtım ve depolama, kiralık ve normal kasaların taşıma işlemlerini de sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Taşıma işlemlerinizi gerçekleştirirken fiyat konusunda da müşterilerine karşı oldukça makul davranan firmamız taşımacılık sertifikasına sahip, güvenilir bir firmadır.