Telefon

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Hakkımızda

Yirmi yıllık deneyim, üstün kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini esas alan çalışmalarımız sayesinde bu gün Türkiye’ nin en çok tercih edilen nakliyat şirketi olmaktan gurur duymaktayız. Firmamız her türlü taşımacılık hizmetlerinde siz değerli müşterilerinin emrindedir. Banka taşımacılığı, evden eve nakliyat, fabrika taşımacılığı, fuar taşımacılığı, depolama hizmetleri ve çok daha fazlasını görebilmek için sitemizi ziyaret edebilir, almak istediğiniz hizmet için fiyat teklifi alabilirsiniz. Nakil işlemini gerçekleştiren elemanlarımız müşterilerimizin eşyalarının paketlenme, taşınma, nakil, yerleştirme gibi işlemlerinin süresi boyunca hizmet vermeye devam etmektedir. Üstelik ekspertiz hizmetleri dahil, tüm bu işlemler ücretsiz olarak gerçekleştirilir.

Firmamızın Referansları

İstanbul Evden Eve Nakliyeciler derneği üyesi olan Oruçoğlu Nakliyat olarak hakkımızda çok iyi referanslar bulunmaktadır. Web sitemizde de adı geçen bu firmalar İzsu, Ford, Tetra Pak, Petrol Ofisi, CMS, TGRT, Cocacola, Tariş, Sheraton, Hilton, Goldaş, Bosch. Tüm bu firmalara vermiş oldukları referanslardan dolayı teşekkürü bir borç biliyoruz. Firmamızın çalışma üslubu kurumsaldır. Korsan ya da yasal olmayan farklı yöntemler ile çalışmak isteyen, başka yerlerde adımızı kullanarak nakil işlemlerinizi yok fiyata yapmaya çalışan firmalara itibar etmeyiniz. Son derece uygun fiyatlar ile nakil işlemlerinizi gerçekleştiren firmamız çalışanlarının hakkını her daim öncelikli olarak görmektedir.

Firmamızın Nakil Konusundaki Hassasiyeti

Oruçoğlu Nakliyat firması tüm nakil işlemlerinizi büyük bir hassasiyet içerisinde gerçekleştirir. Tüm bu işlemlerin ayrıntılarını daha net görebilmek için web sitemizi ziyaret ederek hakkımızda araştırma yapabilirsiniz. Çalışmalarımız gecikmesiz ve uygun şartlar altında gerçekleştirilir. Fabrika ve banka taşımacılık hizmetlerinde müşterilerimizin söylemesine fırsat vermeden ekspertiz hizmeti veririz. Bu işlem, işleri aksayınca para kaybedecek olan bu çalışma alanları için gereklidir. Yapılacak tüm işlemler belli bir plan altında gerçekleştirilir. Taşıma işleminiz ne olursa olsun sigorta işlemleri mutlaka yapılır. Nakil esnasında veya depolama anında eşyalarınızın uğrayacağı bir zarardan sigorta şirketleri sorumlu olur. Böylelikle müşterilerimizin yaşayabileceği her türlü problemin 0 önüne geçilmiş olur. Taşıma, nakil ve yerleştirme işlemleri boyunca ekibimiz hizmet elini sürekli omzunuzda bulundurur. Yerleştirme işlemleri bittiğinde sigorta ve hizmet işlemleri de sona erer.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*